KLUB MALUCHA

W naszej placówce trwa rekrutacja do BAŚNIOWEJ KRAINY i BAŚNIOWYCH MALUSZKÓW dzieci od 1 roku życia na rok 2015/2016. Serdecznie zapraszamy małych milusińskich na zapisy! Zapewniamy opiekę pełną trosk i ciepłą domową atmosferę oraz bogaty plan dnia.

MASA ZABAWY

Zabawa to doskonała forma wspomagania wszechstronnego rozwoju dziecka rozbudzająca jego aktywność twórczą, zapewniając pozytywną motywację do podejmowania zadań, a tym samym rozwijając wiarę we własne siły i możliwości.

EDUKACJA

Chcemy przygotować dzieci do ułatwionego "startu" w życiu szkolnym, a także dać im solidne podstawy umożliwiające osiągnięcie sukcesów w dalszej edukacji szkolnej. Pragniemy stworzyć jak najlepsze warunki sprzyjające odkryciu w dziecku jego naturalnych predyspozycji do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności.

...dowiedz się wiecej

AKTUALNOŚCI

Nowa strona internetowa
czwartek, 08, październik 2015

Przygotowaliśmy dla Państwa nową stronę internetową. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby strona była prosta w obsłudze i dostępna na wszystkich urządzeniach umożliwiających korzystanie ze stron internetowych. Zapraszamy również na nasz profil na Facebook-u. 

 

Zapisy 2015/2016
piątek, 04, wrzesień 2015

W naszej placówce trwa rekrutacja do BAŚNIOWEJ KRAINY i BAŚNIOWYCH MALUSZKÓW dzieci od 1 roku życia na rok 2015/2016. Serdecznie zapraszamy małych milusińskich na zapisy!!!!!

Zapewniamy opiekę pełną trosk i ciepłą domową atmosferę oraz bogaty plan dnia.

Więcej…  

Wielkanocny obiad
piątek, 04, wrzesień 2015

16 kwietnia 2014 roku w naszym przedszkolu odbył się uroczysty Wielkanocny Obiad, podczas którego dzieci poznawały tradycje świąteczne. Przy pięknie udekorowanym stole wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami kosztowały potrawy wielkanocne, stukały się wcześniej pomalowanymi jajeczkami.

 

O NAS

Przedszkole Niepubliczne „Baśniowa Kraina” powstało we wrześniu 2012 roku. Zajmuje ono wolnostojący budynek, który został specjalnie zaprojektowany dla potrzeb przedszkola, spełniając wszelkie wymogi architektoniczne, sanitarne oraz przeciwpożarowe obowiązujące w UE. W budynku znajdują się duże, przestronne i kolorowe sale dydaktyczne. Przy każdej sali usytuowane są łazienki z mini toaletami, umywalkami i prysznicami. Przedszkole posiada własną kuchnię.

„Baśniowa Kraina” zapewnia bezpieczeństwo, akceptację oraz profesjonalną opiekę i edukację dzieci w wieku od 1 roku do 5 lat, od poniedziałku do piątku od godziny 6.30 do godziny 18.00.

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli wspomagających i ukierunkowujących rozwój dzieci, mając na uwadze ich wrodzone predyspozycje i zdolności. .

KONTAKT

Przedszkole Niepubliczne „Baśniowa Kraina”

Właściciel: Barbara Kurt
Tel. 603-125-599,
Tel. 733-164-676
kontakt@basniowa-kraina.pl

Adres:
Przedszkole Niepubliczne "Baśniowa Kraina"
ul. Stefana Czarnieckiego 2
87-300 Brodnica

W celu zadania pytania proszę wypełnić  formularz.

FORMULARZ KONTAKTOWY

BASNIOWA-KRAINA.PL

Copyright © 2015 Przedszkole Baśniowa Kraina. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: MW proART